Firma VIDOK  Sp. z o.o. polski producent okien i drzwi, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Klienta – rynki anglojęzyczne

Opis stanowiska :

          pozyskiwanie nowych kontrahentów i identyfikowanie ich potrzeb w zakresie stolarki okiennej
–          bieżąca obsługa klientów, kontakt telefoniczny i mailowy
–          opracowywanie ofert handlowych i rejestrowanie zamówień
–          współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
–          doradztwo i wsparcie techniczne
–          monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

– biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
-mile widziana znajomość j. niemieckiego
-znajomość branży stolarki okiennej, branży budowlanej
-umiejętność czytania projektów budowlanych oraz rys. technicznych
-mile widziana znajomość oprogramowania typu CAD
-umiejętność organizacji pracy własnej,
-samodzielność,
-budowanie dobrych relacji z ludźmi,
-komunikatywność,
-kultura osobista

Oferujemy:
–  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
–  atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy
–  niezbędne narzędzia do pracy
–  możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres :  praca@vidok.com

CV powinno być opatrzone własnoręcznym podpisem oraz następującą  klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VIDOK Sp. z o.o. Rudna Mała 75, 36-054 Mrowla, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

icon
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Szybki kontakt!