OKNO PVC VP-74

1 Wykonane z PVC profile o konstrukcji 6-komorowej i głębokości zabudowy równej 74 mm. Dzięki wysokiej klasie jakości, zapewniają dobrą izolację termiczną oraz akustyczną.

2 Szklenie statyczne na sucho z wykorzystaniem opatentowanej technologii STV®.

3 Wykonane przy użyciu szkła niskoemisyjnego (pozwalającego zmniejszyć straty energii cieplnej) nowoczesne pakiety szybowe o głębokości do 46 mm, a w przypadku użycia technologii STV do 48 mm. Do wyboru w wersji ze szkłem bezpiecznym, antywłamaniowym lub dźwiękochłonnym.

4 Dwie wysokiej jakości uszczelki chroniące domowników przed chłodem i nieprzyjemnymi dźwiękami z zewnątrz, a samo okno przed wilgocią.

5 Nowoczesne i trwałe okucia obwiedniowe o podwyższonej ochronie antykorozyjnej, gwarantowanej przez specjalną powłokę ROTOSILK. Posiadają zaczepy antywłamaniowe, blokadę uchyłu, blokadę błędnego położenia klamki. Zapewniają stałą mikrowentylację.

6 Gwarantujący pełną gładkość powierzchni profili okiennych zgrzew bezszwowy, wykonany w technologii EVO.

7 Smukłe profile o prostym nowoczesnym kształcie.

8 Elegancka klamka okienna dostępna w różnorodnej stylistyce i szerokiej palecie barw.

Uniwersalne!

Szukacie solidnych i niedrogich okien PVC o dobrych właściwościach termoizolacyjnych? Model VP-74 doskonale sprawdza się zarówno w starym budownictwie, jak i w nowoczesnych domach, mieszkaniach czy budynkach użyteczności publicznej.

Akustyka okna

IZOLACJA CIEPLNA

Uw = 0,79 W/m2K*

BEZPIECZEŃSTWO okien

IZOLACJA AKUSTYCZNA

do 44 dB

NAJWYŻSZA KLASA JAKOŚCI okien

KLASA ODPORNOŚCI

RC2

ENERGOSZCZĘDNOŚĆ okien

*dotyczy okna referencyjnego 1,23m x 1,48 m
Ug = 0,5 W/m2K TGI

Go to the light!

Ciepłe i ciche!

Okna modelu VP-74 odznaczają się ponadprzeciętnymi właściwościami izolującymi. Stanowią bardzo dobrą barierę termiczną dla zimnego powietrza próbującego przedostać się z zewnątrz do budynku, a także doskonale odcinają wnętrze od wszelkich nieprzyjemnych hałasów.

Klasyczna linia smukłych profili PVC nadaje tym oknom wyjątkowej estetyki. Ich doskonała gładkość, która nie tylko zapewnia piękny wygląd, ale też ułatwia utrzymanie okien w czystości, to zasługa łączenia bezszwowego wykonanego w technologii EVO. Kolor, w jakim mają być okna, możecie wybrać spomiędzy szerokiej palety barw o różnej intensywności.

Znajdź salon
Kolorystyka okien Vidok

Kolorystyka

Jedna z najważniejszych kwestii aranżacji domu. Nadająca styl i charakter zarówno z zewnątrz jak również wewnątrz budynku. Posiadamy szeroką paletę kolorów co pozwala indywidualnie wkomponować nasze okna z designem inwestycji.

znajdź kolor
System SMART VIDOK

Wyposażenie

Detale które składają się na fenomen całokształtu. Okucia zapewniające bezpieczeństwo, szklenie pozwalające kontrolować ilość przenikającego światła. Szprosy, rolety, żaluzje fasadowe... A wszystko sterowane systemem SMART VIDOK. To istna rewelacja!

Wyposażenie
Profesjonalne i bezpłatne doradztwo podczas wyboru okien

otrzymaj ofertę

Profesjonalne i bezpłatne doradztwo oraz techniczne wsparcie od naszych specjalistów. Zapytaj o dedykowaną ofertę dla Ciebie.

Oferta

Sprawdź inne modele

Bestseller roku Okno vidok 
        vp -70

Model
vp -82 gold energy

Nasz sztandarowy produkt o wyjątkowo dobrych właściwościach. Model VP-82 z linii Gold Energy zapewnia doskonałą jakość użytkowania, wysoki komfort, wyjątkową trwałość i wprost zaskakującą energooszczędność.

Dowiedz się więcej
Okno vidok 
        vp -74

Model
vp -83

Model sprawdzony wielokrotnie w trudnych warunkach i przez naprawdę wymagających użytkowników. Jeden z lepszych modeli montowanych w budynkach o dużej powierzchni i wymagających doskonałe izolacji cieplnej oraz akustycznej.

Dowiedz się więcej
Okno vidok 
        vp -83

Model
vp -87

Wyjątkowa trwałość i długowieczność. Model VP-87 został dodatkowo zabezpieczony przy pomocy zewnętrznej nakładki aluminiowej, która chroni profile przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi.

Dowiedz się więcej
icon
Zamknij
szybki kontakt
skontaktuj się z nami    >
wycena
na podstawie
projektu
Chcę dodać pliki    >
Zamknij

  • Step 2
  • Step 3


  W innym przypadku podaj rozmiary, kolor oraz funkcje okien i drzwi, które chcesz wycenić:
  (Nie martw się o dokładność. Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, przedstawiciel VIDOKu bezpłatnie dokona profesjonalnego pomiaru).


  Wypełnij formularz


  Zamknij