DRZWI WEJŚCIOWE

DRZWI DREWNIANE VIDOK

OTWÓRZ SIĘ NA NATURĘ

Starannie wyselekcjonowane drewno meranti ozwala tworzyc niezwykłe skrzydła drzwiowe, odporne na odkształcenia i zachwycające pięknem, płynącym z prostoty. Stabilna, wielowarstwowa konstrukcja gwarantuje solidność drzwi oraz wysokie biezpieczeństwo domu. Ich doskonała szczelność zapewnia spacjalna konstrukcja ościeżnicy, panel drzwiowy wypełniony pianką poliuretanową, a także próg aliuminiowy z wkładką termiczną. Możliwość zastosowania przeszkleń w wielu wariantach dopełnia design skrzydła. Tak zaprojektowane i wykonane drzwi sprawiają, że dom staje się prywatną twierdzą, w której przebywanie jest prawdziwą przyjemnością.

1 Ościeżnica drzwiowa, wykonana ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna o właściwej wilgotności klejonego warstwowo klejem wodoodpornym (klasy D4), o wymiarach 68mm x 80 mm.

2Skrzydło drzwiowe, wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna o właściwej wilgotności klejonego warstwowo klejem wodoodpornym (klasy D4).

3 Ozdobny termoizolacyjny panel drzwiowy z pinką poliuretanową, występujący w różnych wzorach.

4 Zawiasy drzwiowe umożliwiające regulację drzwi w trzech płaszczyznach.

5 Termoizolacyjny pakiet szybowy, zespołowy w wielu grubościach, z możliwością zastosowania szyb: bezpiecznych, antywłamaniowych, dźwiękochłonnych, refleksyjnych, absorbcyjnych, ornamentowych itp.

6 Klamka drzwiowa lub pochwyt występujący w wielu kształtach i długościach. Opcjonalnie wyposażony w czytnik linii papilarnych, sensor dotyku, grawer dzwonka i oświetlenie ledowe

7Próg aluminiowy z wkładką termiczną.

8Automatyczna kontrola dostępu zamka za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika zbliżeniowego, czytnika linii papilarnych, pilota lub smart connect.

9 Wkładka drzwiowa klasy A lub C, opcjonalne w systemie jednego klucza.

10 Zamek listowy ryglujący drzwi w trzech w trzech lub pięciu punktach. Dostępny w wersji automatycznej(3pkt.)

11 Wykończenie w systemie czteropowłokowym - impregnacja i trzykrotne malowanie metodą hydrodynamiczną z użyciem ekologicznych farb wodorozcieńczalnych firmy SIGMA transparentnych (podkreślających naturalną strukturę drewna) lub kryjących (wg. palety RAL).

MODELE DRZWI WSADOWYCH

CLASSICA

ARON

BAVARIA

VERTICAL

ROSSA

CARLO

WERSAL

ICON

BRYLANT

MODERNA

DIAMENT

FLORENA

HOLLAND

FONTANA

WEZUWIO

RIVER

KONSTRUKCJA DRZWI

DRZWI WSADOWE
DRZWI PŁYTOWE

Modele drzwi płytowych

MODEL 01

MODEL 02

MODEL 03

MODEL 04

KOLORYSTYKA

Bogata kolorystyka drzwi drewnianych pozwala idealnie dopasować je do indywidualnych preferencji, a także posiadanej stolarki okienno-drzwiowej. Transparentne lakiery doskonale podkreśla wyjątkowe piękno drewna oraz zabiezpieczają jego powierzchnię poprzez wykończenie w systemie czteropowłokowym. Zarówno odcienie naturalne, jak i pochodzące z palety RAL, pomagają stworzyć pełną eleganji kompozycję architektury.

KOMFORT I WYGODA OD PROGU

Poczucie bezpieczeństwa stanowi jedną z najważniejszych wartości. Wpływa bezpośrednio na jakość życia oraz odczuwany komfort.Spośród wielu parametrów drzwi, kluczową rolę odgrywa wię ich ochrona przed włamaniem.

Drzwi drewniane swój charakter zawdzięczają najnowszym rozwiązniem w dziedzinie bezpieczeństwa, przede wszystkim kombinacji zamków, z panelami drzwiowymi odpornymi na uszkodzenia. Starannie wyselekcjonowane komponenty pomagają stworzyć Twoją bezpieczną przestrzeń do której nikt inny nie będzie miał dostępu.

POSTAW NA NAJWYŻSZĄ TECHNOLOGIĘ

Produkty zaprojektowane przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Linia stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy nie uznają kompromisów w kwestii parametrów technicznych oraz komfortu użytkowania.

DRZWI INSPIROWANE MARZENIAMI

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. Dobrze wkomponowane w bryłę budynku dodają mu charakteru i podnoszą jego wizualną atrakcyjność. Chronią przed zimnem, deszczem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają mieszkańcom optymalną ochronę przed włamywaczami, izolują od uciążliwego hałasu z otoczenia. Estetyczne wzornictwo oraz bogata kolorystyka wypełnień drzwiowych w połączeniu z dodatkowym wyposażeniem pozwoli trafnie dopasować model drzwi do wybranej stolarki okiennej, elewacji bądź wnętrza domu tak, aby wszystko tworzyło spójną, stylistyczną całość. Frezy, aplikacje, ozdobne oszklenia, a także detale typu klamki, pochwyty, wizjery nadadzą drzwiom oryginalny wygląd i podkreślą charakter domu. W domach tradycyjnych dobrze sprawdzą się wypełnienia klasyczne, w których występują ozdobne kasetony, zaokrąglenia, łuki. Miłośnikom nowoczesnego designu oferujemy drzwi o prostej, minimalistycznej formie, gładkich płytach z wykończeniami ze stali nierdzewnej. Proponujemy kilkanaście modeli drzwi do wyboru, spośród których każdy dostępny jest w wariancie jedno- i dwuskrzydłowym, a także może być wzbogacony o naświetla górne lub doświetla boczne. Drzwi mogą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia.

1Rama drzwiowa oparta na konstrukcji profili wielokomorowych, o głębokości zabudowy 82mm.

2Panel drzwiowy wykonaney z tworzywa sztucznego odpornego na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Zastosowane wysokiej jakości laminaty (2x2 mm) wykonane z włókna szklanego i zatopione w żywicach poliestrowych wraz z utwardzoną pianką poliuretanową stanowią rdzeń izolacyjny drzwi. Klasa materiału B2 wg normy DIN 4102.

3Aplikacja alunox wykonana ze stali nierdzewnej.

4Zawiasy drzwiowe w stylistyce uwzględniającej najnowsze trendy.

5Termoizolacyjny pakiet szybowy, zespolony w wielu szerokościach, z możliwością zastosowania szyb: bezpiecznych, antywłamaniowych, dźwiękochłonnych, refleksyjnych, absorbcyjnych, ornamentowych itp.

6Pochwyt drzwiowy występujący w wielu kształtach i długościach. Opcjonalnie wyposażony w czytnik linii papilarnych, sensor dotyku, grawer dzwonka i oświetlenie ledowe.

7Próg aluminiowy z wkładką termiczną i uszczelką.

8Automatyczna kontrola dostępu zamka za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika zbliżeniowego, czytnika lini papilarnych, pilota lub smart connect.

9Wkładka drzwiowa klasy A lub C, opcjonalnie w systemie jednego klucza.

10Zamek listwowy ryglujący drzwi w trzech, opcjonalnie w pięciu punktach. Dostępny w wersji automatycznej.

11.Drzwi dostępne w szerokim spektrum modeli i kolorów.

COSTA

Kolor: Biały (Ral 9016)
Szkło: 1 pole oszklone
Szyba antisol brąz
Płyta frezowana

LORETTO

Kolor: Anthrazit (7016.05)
Szkło: 4 pola oszklone
Szyba float z motywem piaskowanym

ONTARIO

Kolor: Złoty dąb (2178.001)
Szkło: 1 pole oszklone
Szyba float z motywem piaskowanym
Aplikacje: alunox

BOGOTA

Kolor: Biały (Ral 9016)
Szkło: 4 pola oszklone
Antisol brąz

RAWENA

Kolor: Anthrazit (7016.05)
Szkło: 3 pola oszklone
Refleks brąz

BOLIVIA

Kolor: Złoty dąb (2178.001)
Szkło: 1 pole oszklone
Float z motywem piaskowanym

GRENADA

Kolor: Anthrazit (7016.05)
Szkło: 4 pola oszklone
Delta jasna

TORRINO

Kolor: Złoty dąb (2178.001)
Szkło: 1 pole oszklone
Float z motywem piaskowanym

VERONA

Kolor: Anthrazit (7016.05)
Szkło: 3 pola oszklone
Chinchilla jasna

MOCCA

Kolor: Biały (Ral 9016)
Szkło: 1 pole oszklone
Float z motywem piaskowanym

MODENA

Kolor: Orzech (2178.007)
Szkło: 1 pole oszklone
Float z motywem piaskowanym
Aplikacje alunox/p>

LIZBONA

Kolor: RAL 3002
Szkło: płyta frezowana z intarsjami

KOLORY PRESTIGE

głębokie, intensywne, wzorowane na barwach natury.

biały

antracyt

SZARY JEDWAB

ZŁOTY DĄB

ORZECH

WINCHESTER

MAHOŃ

DĄB BAGIENNY

KOLORY PREMIUM

niezwykle zróżnicowane, oryginalne, zaczerpnięte z otaczającego nas świata.

SHEFFIELD OAK GREY

SHEFFIELD OAK

ANTEAK

KREMOWO BIAŁY

KOŚĆ SŁONIOWA

BIAŁY/WEIB

PAPIRUSOWO BIAŁY

AGATOWO SZARY

SREBRNO-SZARY

SREBNO-SZARY GŁADKI

BAZALTOWO SZARY

BAZALTOWO-SZARY GŁADKI

ŁUPKOWO-SZARY

ŁUPKOWO-SZARY GŁADKI

KWARCOWO SZARY

KWARCOWO SZARY GŁADKI

JASNOSZARY

BRĄZ

SIENA ROSSO

ALUX DB-703

ALUX ALU SZARY

ALU SZCZOTKOWANE SREBRO

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

SIENA NOCE

DAGLEZJA

DAGLEZJA CIENIOWANA

SOSNA GÓRSKA

OREGON-3

JASNY DĄB

DĄB RUSTYKALNY

SHOGUN AC

SHOGUN AD

SHOGUN AF

MACORE

PALISANDER

BRYLANTOWO NIEBIESKI

KOBALTOWO NIEBIESKI

NIEBIESKI MONUMENTALNY

GRANATOWY

SZMARAGDOWO ZIELONY

ZIELONY

CIEMNO ZIELONY

ZIELONY MONUMENTALNY

BORDOWY

KARMINOWO CZERWONY

RUBINOWO CZERWONY

CZERWONO BRĄZOWY

CZARNO BRĄZOWY

JET BLACK

ŻÓŁTY

MOSIĄDZ SZCZOTKOWANY

PLATYNA CROWN

PLATYNOWO KWARCOWY

PLATYNA EARL

ULTRAMAT

stonowane i doskonale matowe, dobrane specjalnie dla okien z linii Vidok Gold Energy

ANTRACYT

PLAT-SZARY

UMBRA

GRAFITOWO CZARNY

CIEMNO ZIELONY

ZIELONY MONUMENTALNY

GRANATOWY

BIAŁY

MLECZNO BIAŁY

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA OD PROGU

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygoda wynikające z użytkowania w przypadku drzwi jest niezwykle ważna. Często staje się kryterium wyboru. Starannie wyselekcjonowane komponenty pomagają stworzyć Twoją bezpieczną przestrzeń, do której nikt inny nie będzie miał dostępu.

Zamki elektryczne od zawsze są przykładem skutecznego poziomu zabezpieczenia i wysokiego komfortu użytkowania. Wzbogacone o systemy kontroli w postaci czytników linii papilarnych, pilota czy smart control w pełni zabezpieczają drzwi przed niechcianym dostępem, jednocześnie umożliwiając ich inteligentne zarządzanie.

POSTAW NA NAJWYŻSZĄ TECHNOLOGIĘ

Produkty zaprojektowane przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Linia stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy nie uznają kompromisów w kwestii parametrów technicznych oraz komfortu użytkowania.

 

DOSKONAŁE W JAKOŚCI I ESTETYCE WYKOŃCZENIA.

Dedykowane do najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych, gdzie minimalizm i czystość formy łączą się z najlepszymi parametrami użytkowymi. W konstrukcji oparte na systemie ALUPROF wielokomorowych, termoizolowanych kształtowników aluminiowych, wzbogaconych wypełnieniami panelowymi, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Stabilne, o ponadprzeciętnej trwałości, odporne na włamanie i zmienne warunki atmosferyczne. Szerokie spektrum możliwości wykończeń już od progu wprowadzą mieszkańców w przestrzeń pełną piękna i komfortu.

1Rama drzwiowa, bazująca na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych o głębokości zabudowy 77mm.

2Panel drzwiowy wypełniony utwardzoną pianką poliuretanową PUR, o wysokiej izolacyjności termicznej. Dostępny w wersji wypełnienia wsadowego, jednostronnie lub dwustronnie zlicowanego, w wielu wzorach i kolorach.

3Aplikacja inox wykonana ze stali nierdzewnej, opcjonalnie występująca jako ozdobne rowki.

4Zawiasy drzwiowe w stylistyce uwzględniającej najnowsze trendy. Dostępne w wersji zawiasów, rolkowych lub ukrytych.

5Termoizolacyjny pakiet szybowy, zespolony w wielu szerokościach, z możliwością zastosowania szyb: bezpiecznych, antywłamaniowych, dźwiękochłonnych, refleksyjnych, absorbcyjnych, ornamentowych itp.

6Pochwyt drzwiowy występujący w wielu kształtach i długościach. Opcjonalnie wyposażony w czytnik linii papilarnych, sensor dotyku, grawer dzwonka i oświetlenie ledowe.

7Próg aluminiowy z wkładką termiczną i uszczelką.

8Automatyczna kontrola dostępu zamka za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika zbliżeniowego, czytnika lini papilarnych, pilota lub smart connect.

9Wkładka drzwiowa klasy A lub C, opcjonalnie w systemie jednego klucza.

10Zamek listwowy ryglujący drzwi w trzech lub pięciu punktach. Dostępny w wersji automatycznej.

MODELE DRZWI WSADOWYCH

VAD 01

VAD 02

VAD 03

VAD 04

VAD 05

VAD 06

VAD 07

VAD 09

VAD 10

VAD 11

VAD 12

VAD 13

VAD 14

VAD 15

VAD 16

VAD 17

VAD 18

VAD 19

VAD 21

VAD 22

VAD 24

VAD 25

VAD 26

VAD 27

VAD 28

VAD 29

VAD 30

VAD 31

VAD 32

VAD 33

VAD 34

VAD 35

VAD 36

VAD 38

VAD 40

VAD 41

VAD 42

VAD 43

VAD 44

VAD 45

VAD 46

VAD 47

Modele 3D

VAD 101

VAD 102

VAD 103

VAD 104

VAD 105

NOWE DRZWI ALUMINIOWE ZEWNĘTRZNE – PASSIV ZERO+

Istnieje kilka zasadniczych wyróżników, innowacyjnej linii drzwi aluminiowych Passive zero+ (innowacja nieznana i niestosowana), połączenie których pozwoliło przedsiębiorstwu VIDOK Sp. z o.o. uzyskać niespotykane właściwości termiczne produktu finalnego, tj.:
 

  • Strefa zewnętrzna (lewa) - wolne komory: DOWSIL HPI-1000
  • Strefa uszczelnień termicznych: EPDM, gąbczaste EPDM, polyamid, DOWSIL HPI-1000
  • Strefa zewnętrzna (prawa) - wolne komory: DOWSIL HPI-1000
Konstrukcja - profil aluminiowy wzbogacany jest przekładką termiczną i dodatkowymi izolatorami. W ten sposób wytworzona została ościeżnica i skrzydło drzwi. Następnie do zewnętrznej części skrzydła przyklejana jest płytą aluminiowa oraz izolator DOWSIL HPI-1000, środkowa cześć składa się z EPDM, gąbczaste EPDM, polyamid, DOWSIL HPI-1000, a od strony wewnętrznej przyklejona zostaje płyta aluminiowa z izolatorem DOWSIL HPI-1000, która zamyka wewnętrzną przestrzeń skrzydła.

Drzwi aluminiowe zewnętrzne Passiv 0+ o podwyższonej ochronie termicznej, Wysoki współczynnik izolacyjności termicznej na poziomie Ud = 0,43 W/(m2K)

 

PRZEKRÓJ POZIOMY
OŚCIEŻNICA-SKRZYDŁO

1. ALUMINIUM
2. EPDM
3. GĄBCZASTE EPDM
4. POLYAMIN
DOWSIL HPI-1000

PRZEKRÓJ Pionowy
OŚCIEŻNICA-SKRZYDŁO

1. ALUMINIUM
2. EPDM
3. GĄBCZASTE EPDM
4. POLYAMIN
DOWSIL HPI-1000

SKOMPONUJ SWÓJ WŁASNY DESIGN

Wypełnienia drzwiowe zbudowane są z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów. Zewnętrzne elementy są często dodatkowo pokrywane warstwami specjalnych lakierów lub w swej powierzchni zawierają żywice epoksydowe, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd. Bogata gama kolorystyczna produktu zapewnia niezliczoność możliwości aranżacji przestrzeni.

KOMFORT I WYGODA OD PROGU

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygoda wynikająca z użytkowania w przypadku drzwi jest niezwykle ważna.

Często staje się kryterium wyboru. Zamki elektryczne od zawsze są przykładem skutecznego poziomu zabezpieczenia i wysokiego komfortu użytkowania. Wzbogacone o systemy kontroli w postaci czytników linii papilarnych, pilota czy smart control w pełni zabezpieczają drzwi przed niechcianym dostępem, jednocześnie umożliwiając ich inteligentne zarządzanie. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przekształcimy Twoje potrzeby w nieograniczoną przyjemność pełnego życia w domu.

POSTAW NA NAJWYŻSZĄ TECHNOLOGIĘ

Produkty zaprojektowane przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Linia stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy nie uznają kompromisów w kwestii parametrów technicznych oraz komfortu użytkowania.