Firma VIDOK zaprasza na Dni Otwarte w salonie okien i drzwi w Krakowie

Firma VIDOK zaprasza na Dni Otwarte w salonie okien i drzwi w Krakowie

W dniach 17-18 maja 2019r. producent okien i drzwi, firma VIDOK, zaprasza na Dni Otwarte salonu w Krakowie. Z tej okazji na trzy najnowsze produkty firmy – linię okien Gold Energy, linię Extreme oraz system przesuwny Inova Smoove obowiązywać będzie atrakcyjna promocja.

GOLD ENERGY – OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Gold Energy to linia okien VIDOK, która stanowi kwintesencję przeszło 25 lat działalności firmy. Ich wysoka energooszczędność uzyskiwana jest poprzez zastosowanie najwyższej jakości komponentów oraz zaawansowanych technologii produkcji. W konstrukcji okien wykorzystano wielokomorowe profile klasy A, pakiet trzyszybowy z ciepłą ramką TGI, system trzech uszczelek o długiej żywotności, a także innowacyjny Thermo-profil. Dzięki niemu okna i drzwi Gold Energy osiągają parametry cieplne obowiązujące w Polsce dopiero od 2021 roku. Idealne dopasowanie wszystkich tych elementów jest możliwe, dzięki automatyzacji produkcji wprowadzonej w fabrykach VIDOK. Ramię robota łączy je w spójną całość, tworząc bezszwowe profile o unikatowym designie.

LINIA OKIEN EXTREME O NIEZWYKŁEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Kolejną innowacyjną linią okien marki VIDOK jest Extreme – okna inspirowane technologiami z branży lotniczej czy morskiej. Szklenie statyczne na sucho, wypełnienie piankowe profili na etapie ekstruzji czy też barwienie za pomocą powłoki akrylowej, zapewniają doskonałe parametry oraz wygląd systemów Extreme. Ponadto ich niezwykła wytrzymałość oraz niespotykana statyka wpływają na długie lata użytkowania, ochronę przed hałasem, włamaniem czy stratami ciepła. Ze względu na wysokie parametry techniczne (Uw=0,74 W/m2K), to linia okien rekomendowana w szczególności do domów pasywnych.

INNOWACYJNY SYSTEM PRZESUWNY INOVA SMOOVE

Najnowszym produktem, znajdującym się w asortymencie firmy VIDOK, jest system przesuwny Inova Smoove. To okna i drzwi o nowoczesnej konstrukcji, zapewniające maksymalną wygodę użytkowania. Wszystko dzięki wyjątkowym okuciom, poruszającym się płynnie po specjalnych wózkach. Doskonale utrzymują one nawet ciężkie pakiety trzyszybowe. System Inova Smoove świetnie sprawdza się więc w przypadku okien o dużych gabarytach. Stanowią one natomiast jeden z trendów nowoczesnej architektury.

DNI OTWARTE W SALONIE OKIEN I DRZWI VIDOK KRAKÓW

Wszystkie z opisanych linii okien i drzwi VIDOK można zakupić w salonie firmy w Krakowie, przy ulicy Opolskiej 12A. W dniach 17-18 maja będą odbywać się w nim Dni Otwarte. Podczas nich na klientów poszukujących innowacyjnych i wysoce wytrzymałych systemów okiennych, czekać będzie atrakcyjna promocja. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z salonem okien i drzwi VIDOK w Krakowie lub odwiedzając go osobiście.

wstecz

PODOBNE ARTYKUŁY

PROMOCJE

DARMOWA WYCENA

Myślisz o energooszczędnych oknach do swojego domu? Napisz do nas a przygotujemy darmową i nie zobowiązującą ofertę.

Otrzymaj ofertę