Okna VIDOK z szybami Pilkington Suncool™. Takiego połączenia energooszczędności i komfortu w ofercie VIDOK jeszcze nie było.

Sierpień 2021 w ofercie marki VIDOK jest wyjątkowy. Nasz bestseller roku, linia okien i drzwi Gold Energy zyskała niedostępne wcześniej właściwości, zupełnie za darmo. Wszystko to dzięki zastosowaniu selektywnego szła przeciwsłonecznego Suncool™ w promocji bez dopłat. Czym ono jest i jakie daje korzyści?

Nie ma na świecie bardziej uznanej marki wśród producentów szkła, niż brytyjski Pilkington. Firma ta działa nieprzerwanie od blisko 200 lat, wytwarzając najwyższej klasy szyby dla przemysłu budowlanego i samochodowego. Wszędzie tam, gdzie liczy się innowacyjność, efektywność i bezpieczeństwo, tam jest Pilkington, od kilkudziesięciu lat sprawdzony partner VIDOK.


Pilkington Suncool™ ze szkła niskoemisyjnego, pokrytego specjalną powłoką wysokoselektywną, to prawdziwe odkrycie na rynku stolarki okiennej. Wcześniej wykorzystywane komercyjnie, dziś niezwykle popularne i dostępne dla każdego.


Szyby Suncool™ wyróżniają się podwójnym działaniem regulującym temperaturę w każdym wnętrzu. Dom, wyposażony w okna marki Vidok z szybami Pilkington Suncool™ latem jest niewrażliwy na wysokie temperatury wywołane przez duże nasłonecznienie, zimą pozostaje ciepły i przytulny. Jak to możliwe?


LATEM CHŁODNO, ZIMĄ CIEPŁO – TAK DZIAŁAJĄ OKNA VIDOK Z SZYBAMI PILKINGTON SUNCOOL™


Wszystko to za sprawą specjalnej konstrukcji szyb, które odbijają promienie słoneczne, a dokładniej promieniowanie krótkofalowe emitowane przez słońce, i nie dopuszczają tym samym do tego, aby wnętrze Waszego domu było w ten sposób samoistnie dogrzewane. Zastosowanie powłoki wysokoselektywnej sprawia, że latem temperatura pomieszczeń nie będzie znacząco wzrastać, nawet jeśli posiadają one naprawdę duże przeszklenia. Ogromne drzwi tarasowe czy okna panoramiczne usytuowane na południowej ścianie przestają być już problemem. Zapewnienie komfortu w pomieszczeniach nie będzie już wymagało intensywnej pracy klimatyzatora. Nasze okna z szybami Pilkington Suncool™ ochronią Was przed upałem, nie pozbawiając jednocześnie pięknego widoku i pełnego, naturalnego oświetlenia. A jak wygląda to zimą?


Szyby Pilkington Suncool™ doskonale sprawdzają się latem, jednak równie dobrze radzą sobie również zimą. Specjalna powłoka na szybie wewnętrznej odbija promieniowanie długofalowe, emitowane przez grzejniki czy inne źródła ciepła stosowane w celu ogrzania budynku. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła w oknach wyraźnie spada, zapewniając niskie koszty ogrzewania i wyjątkowy komfort życia.

wstecz

PODOBNE ARTYKUŁY

PROMOCJE

DARMOWA WYCENA

Myślisz o energooszczędnych oknach do swojego domu? Napisz do nas a przygotujemy darmową i nie zobowiązującą ofertę.

Otrzymaj ofertę